Plynové-olejové rotační pece COMPACT

              Pokrok má své jméno

Plynové/olejové rotační pece řady wachtel Compact konstrukčně vycházejí s pecí winkler Compact, tj. celo-nerezové provedení, velmi vysoká hmotnost díky které nespadne teplota po vsazení pečiva do pece tak jak to známe u jiných výrobců. Vnitřní stěny svařeny z 2 mm silné oceli. Robustně dimenzovaný zapařovací systém, který Vám zaručí dostatek páry v každém režimu pečení. Tyto pece dodáváme v mnoha různých velikostech, kdy si každý najde svou. Pece řady Compact lze na přání osadit spodním, či horním náhonem na pohyb vozíku což zaručuje použití i starších vozíků z jiných pecí, tubusovým ventilátorem s pomalím chodem, dalšími dveřmi a tím pádem vytvořit průběžnou rotační pec a mnoho dalších příslušenství.

V mnoha provozech tyto pece fungují již více než 20 let a díky perfektnímu přístupu ke všem zařízením na této peci se při preventivní servisní činnosti tato životnost dá očekávat i té Vaší pece.

 

· špičková kvalita

· nejtěžší ve své třídě

· delší čerstvost pečiva

· jeden vozík za druhým

· velmi dlouhá životnost

· ekonomický provoz

· stejnoměrné pečení

· kvalitnější pečivo

· vysoká spolehlivost

DODÁVANÉ OVLÁDÁNÍ

 

Počítačové ovládání SHOPMATIC v češtině s 29 automatickými programy a jedním ručním je dodáván ke všem pecím ve standardu. S tímto ovládáním se nastavuje pečná křivka a to v 5 sekvencích. Pro obsluhu velmi jednoduché ovládání, kdy za pomocí scroll kolečka volí požadovaný program a tlačítkem start se spouští automatický program. S tímto ovládáním si můžete nastavit i takové veličiny, jako hlasitost klaksonu na konci pečení, rychlost ventilátoru na digestoři, doba na ochlazení pece, kalibrovat teplotu v peci atd.

 

 

Počítačové ovládání OX2006 ( příplatek) s 200 programovatelnými místy se ovládá pomocí scroll kolečka, nebo tlačítek, či za pomocí dotykového barevného displeje. Jedná se o velmi komfortní a nadstandardní příslušenství k peci, ale za to plného užitečných funkcí, od analýzy  pečení, přes komunikaci po síti s centrálním počítačem třeba na stole technologa, možnost propojení na internet a tak si kontrolovat zařízení na dálku a v neposlední řade s funkcí ÖKO tlačítka—funkce úspory energie a využití pece.

 

 

 

 

 

Stroje pro pekárny